Prosinec 2009

Fearless Tour 2009 - Behind the scenes...

30. prosince 2009 v 13:18 | Maucelka =o* |  >Osobní fotky<
Objevil se set několika mnoha foten ze zákulisí Fearless tour 2009...;) Tady je..;)

misc_fearlesstour002.JPG

Hayley Williams B-Day party...

28. prosince 2009 v 20:17 | Maucelka =o* |  >Candids 2009<
Tay byla pozvaná na narozeninovou oslavu Hayley Williams... Jezdili na bruslích a asi zažili doost srandy...;) zde je několik foten..;)


Kelly Clarkson - White Horse Cover...

28. prosince 2009 v 20:14 | Maucelka =o* |  >Novinky<
Kelly Clarkson na jednom ze svých koncertů zazpívala taylořinu píseň White Horse....;) Zde je zvukový záznam...;)


2009 Backstage photos

28. prosince 2009 v 19:51 | Maucelka =o* |  >Osobní fotky<
Mám tady pro vás foteny, které byly zveřejněny na TaylorSwift.com..Jsou to foteny ze zákulisí akcí, koncertů či podobných akcí...;) Tak to čekněte..;)


Your Prom 2008

28. prosince 2009 v 19:38 | Maucelka =o* |  >Photoshoot 2008<
Mám tady foteny ze shootu z r. 2008. Byl nafocen pro magazín Your Prom..;)

003.jpg

Valenitne´s Day Soundtrack...

27. prosince 2009 v 13:05 | Maucelka =o* |  >News (Valentine´s Day)<
Včera byl zveřejněn tracklist k soundtracku pro nový film "Vlentine´s Day, kde hraje Taylor Swift po boku Talyora Lautnera, Julia Roberts a mnoho dalších hvězd Hollywoodského nebe. ;) Tay má v soundtracku dvě písně..A sice Jump Then Fall, kterou jste mohli poprvé slyšet na albu Fearless Platinum Edition a píseň Today was a Fairy Tale. Ti bystřejší z vás jistě postřeehli, že Today was a Fairy Talë je zbrusu nová píseň...;) Já se na ní velmi těším a jsem zvědavá jaká ta píseň asi bude, neb název je opravdu skvělí...;) Jistě si to dokážete přeložit...Pokud ne znamená to : " Dnes to byla pohádka"... Soundtrack k filmu Valentine´s Day bude v Americe dostání 9.února 2010, tedy jen pár dní před pemiérou samotného filmu...;)


1. Taylor Swift - Today Was A Fairy Tale
2. Michael Franti & Spearhead - Say Hey (I Love You)
3. Jools Holland and Jamiroquai - I'm In The Mood For Love
4. Willie Nelson - On The Street Where You Live
5. Sausalito Foxtrot - Everyday
6. Jewel - Stay Here Forever
7. Ben E. King - Amor
8. Amy Winehouse - Cupid
9. Maroon 5 - The Way You Look Tonight
10. Joss Stone - 4 And 20
11. Diane Birch - Valentino
12. Nat King Cole - Te Quiero Dijeste
13. Taylor Swift - Jump Then Fall
14. Black Gold - Shine
15. Steel Magnolia - Keep On Lovin' You
16. Leighton Meester - Somebody To Love (featuring Robin Thicke)
17. The Bird and The Bee - I'm Into Something Good
18. Anju Ramapriyam - Signed Sealed Delivered I'm Yours

Monroe Carell Jr. Children's Hospital - 25.12.2009

27. prosince 2009 v 12:56 | Maucelka =o* |  >Appearances 2009<
Tay přijala s velkým nadšením nabídku vystoupit na první svátek vánoční tedy 25.12.2009 v Monroe Carell Jr. Children's Hospital. ;) Mám tady pro vás foteny...;) Je to od ní opravdu hezké..nejenžezahrála několik písní, ale a pacienty si i popovídala a strávila s nimi zřejmě příjemný den...;)


Style 0.8

25. prosince 2009 v 20:02 | Maucelka =o* |  >Dresses<
Mám tady pro vás několik nových styles...;)


Google´s Top 20 celebrities..;)

25. prosince 2009 v 14:52 | Maucelka =o* |  >Novinky<
Inernetový server Google.com vyhlásil anketu o Top 20 celebrit vyhledávaných na stránkách Googlu...;) Tay se umístila na 11. příčce..;) Gratuluji..;)

1. Kristen Stewart
2. Emma Watson
3. Taylor Lautner
4. Lauren Conrad
5. Selena Gomez
6. Robert Pattinson
7. Taylor Momsen
8. Miley Cyrus
9. Whitney Port
10. Vanessa Hudgens
11. Taylor Swift
12. Leighton Meester
13. Zac Efron
14. Emma Roberts
15. Jonas Brothers
16. Demi Lovato
17. Chanel Iman
18. Ed Werstwick
19. Dakota Fanning
20. Alexa Chung

Děkuji nesska-hudgens.blog.cz ;)

Sheryl Neilds Blender 2008 - část 2

25. prosince 2009 v 14:38 | Maucelka =o* |  >Photoshoot 2008<
Mám tu pro vás druhou část photoshootu pro magazín Blender...;) Autorem je Sheryl Neilds...shoot vznikl roku 2008 ;)

01.jpg

TaylorSwift.com

25. prosince 2009 v 14:17 | Maucelka =o* |  >Novinky<


Již dlouho se mluvilo o tom, že se chytá nový vzhled Taylořiné oficiální stránky TaylorSwift.com...Designéři na něm pracovali opravdu pilně...;) Původní vzhled stránky byl používán již od Taylořiného debutu tedy od r. 2006....Opravdu to chtělo změnu..A myslím, že se jim to povedlo...;) Nad textem máte náhled, když na něj kliknete hodí vás to na TaylorSwift.com ;) Máte možnost prolítnou videa a foteny...;) Tleskám...Změna se jim vážně povedla..;)

Šťastné a veselé Vánoce =o*

24. prosince 2009 v 12:17 | Maucelka =o* |  >Novinky na blogu<
Takže-....dnes jsem se konečně dokopala a vyměnila ten můj povedený des za jeden vánoční...Líbí?? Snad jsem Vám alespoň trošku pomohla naladit vánoční atmosféru..;) XD

Chci Vám popřát krásné Vánoce...šťastný nový rok...Hodně dárků, lásky, štěstí a samozřejmě zpříjemnění dlouhých zimních večerů s TaylorSwiftLove...;) Dnešek si užijte..koukejte na pohádky...válejte se v postýlce, jeste cukroví, nebo pokud chcete vidět zlaté prasátko nejste nic XD. Já to, ale nikdy nevydržím..XD takže sem logicky to prase ještě nidky neviděla...Přeju Vám, ať Vám štědrovečerní večeře chutná a pokud máte kapra ať vám nezaskočí kost...;) Děkuju všem, kteří navštěvují tento blog a díky kterým mám chuť v tom dál pokračovat...=o*

A nezapomínám samozřejmě ani na vánoční písně...Pár tady pro vás mám..;)

Taylor Swift-Christmas must be something more

Michelle KOle- 2003

23. prosince 2009 v 20:04 | Maucelka =o* |  >Photoshoot Older<
Ještě je čas tak přidávám dvě foteny z jednoho z prvních shootů, které kdy tay nafotila..je to shoot z roku 2003 a jeho autorem je Michelle Kole..;)Grammys & nový singl...

23. prosince 2009 v 20:00 | Maucelka =o* |  >Novinky<
Mám pro vás dvě novinky a sice, že...
  • Tay vystoupí na předávání amerických hudebních cen Grammy, ve kterých získala neskutečných 8 nominací. Galavečer předávání jedněch z nejprestižnějších hudebních cen se uskuteční 31.ledna 2010 v Los Angeles. Tay vstoupila na Grammy již dvakrát..Poprvé v roce 2008 a podruhé s písní Fifteen po boku Miley Cyrus a to v roce 2009...;) Jsem zvědavá co předvede...;)

  • Novým singlem z Taylořiného druhého alba "Fearless" je píseň Fearless...;) V amerických rádiích ho bude celá Amerika moci zaslechnout již od 4.ledna. Singl si můžete zakoupit na iTunes...;) Zatím nejsou žádné informace o natáčení klipu...;)

SNL 2009 část. 2;)

23. prosince 2009 v 19:48 | Maucelka =o* |  >Photoshoot 2009<
jako promo k Taylořinému účinkování v SNL byl nafocen promo shoot...;) Přidávám druhou část..;) Tleskám..;) Bohužel většina fotek je v docela špatné kvalitě...=o(

taylorweb010.jpg

Rogazza (Spanish Magazine - December 2009)

23. prosince 2009 v 19:38 | Maucelka =o* |  >In magazines<
Mám pro vás scany z magazínu Ragazza, ve kterém se tay objevila...;) Je tam nová fotena k Fearless shootu a také k shootu pro Blender.;) Ještě dodám, že je to španělský časopis a číslo s tay na titulce vyšlo v listopadu..;)01.jpg

Miluju zimu - 7.12.2009

20. prosince 2009 v 12:24 | Maucelka =o* |  >MySpace blog<
7.12.2009
Miluji zimu..!

Ležím na pohovce, oblečená v červenobílých ponožkách. V mé představě je obrovský krásně osvětený vánoční stromek. Tohle je můj nejoblíbenější čas v roce. I'm laying on the couch, wearing fuzzy red and white socks. In my peripheral vision is a giant, lit up Christmas tree. This is my favorite time of year. Hands down.

Vrátila jsem se do Nashvillu dnes ráno po pobytu v LA, kde jsme byla celý týden. Dnes jsem se celý den motala okolo studia a ve studiu a když jsem jela domů uviděla jsem pruh restaurací na Main Street v mém rodném městě.
Řídila jsem a dívala se na tyto restaurace nejméně billionkrát když jsme se sem před šesti let přestěhovali.Nikdy předtím nevypadaly tak perfektně jako dnes večer. Bylo to v neděli večer a všechna parkovací místa byla zabraná.Mohla jsme vidět kouř, který stoupal z komínů krbů do zimního vzduchu.Jsou svátky. Lidé spolu chodí na večeři a někdy citím jejich pohledy přilepené na mě. Miluji všechno okolo tohoto času v roce, ale nejvíce se mi líbí, že lidé se snaží najít cestu jak být se svými milovanými. A také miluju svetry.Každý teď nosí svetry.

Dnes jsem mluvila k mému producentovi Nathanovi o tom co se tento rok stalo. Zastihla nás nostalgie a vrátili jsme se v čase čtyři roky....tři roky...dva roky před...A tento rok...A nemohli jsme tomu uvěřit. Někdy nazačátku tohoto týdne pořádal na poslední chvíli party (Poslední minuta je pryč dostaňme se přes to..právě teď) protože novinky byly opravdu neskutečné a jasné...Byli jsme nominováni na 8 cen Grammy. Pamatuji si to, když jsme mu volala a slyšela jsem řvát našeho bubeníka a basáka a producenty, publishery a lidi co mixovali naší hudbu, prostě všechny ty, kteří pomohli album dostat na vrchol. dal mě na hlasitý režim a všichni sme křičeli společně. Nemohla jsme přestat říkat :" Miluju vás" . Část mé mysli nemohla přestat říkat, že tohle se stalo zrovna mě.
Nakonci telefonátu jsme jim řekla toto:" Prosím nidky nezapomeňte na tuto noc. Tato noc je dárek, který sme si nidky nesnili, že dostaneme." a pak samozřejmě "Miluju vás neskutečně moc"!!

BUdu muset svátky trávit v New Yorku. Vystoupím Z100 Jingle Ball (nikdy jsme tu nevyhrála = neskutečné nadšení"!!! ) a zřejmě strávím nějaký čas jen tak koukat po nějakých zajímavých třpytivých vecičkách. A také počítám dny k mým narozeninám. Jsem teenager jen na poslední týden. Musím si procvičit říkat "dvacet" když se mě někdo zeptá kolik mi je. Divné? Neskutečné! Hádám, že je to nevyhnutelné...takže...úžasné! XD

Děkuji vám ještě jendou pro všechno co jste por mě udělali a za to, že se všechny tyto neskutečné věci mohly stát právě mně. A prosím řiďte opatrně až pojedete nakupovat dárky. Přeji vám, abyste si užili svátky a doufám, že budete mít neskutečně krásné Vánoce. A znovu...MIluju vás!

lovelovelove
-T-

Valenine´s Day...Screencaptures Tay & Taylor

20. prosince 2009 v 11:16 | Maucelka =o* |  >Stills (Valentine´s Day)<
Objevily se první foten z filmu Valentine´s Day...Mám pro vás pár fiten s Taylorem a Tay...;)

Klikněte pro zobrazení původního obrázku

Valenitne´s Day...Poster + Trailer ;)

19. prosince 2009 v 20:03 | Maucelka =o* |  >Posters (Valentine´s Day)<
KOnečně se objevil officální trailer k filmu Valentine´s Day...Kromu traileru mám rpo vás i poster k filmu...;) Připomínám, že film bude mít v Amerických kinehc premiéru 12.února 2010..;) Uvidíte v něm hvězdy jako Taylor Lautner, Anne Hataway, Julia Roberts, Jesica Alba a další...;) Mimo jiné i Taylor Swift..XD --> Překvapivě..XD

01.jpg

Trailler-->


InStyle magazine- December 2009

19. prosince 2009 v 19:55 | Maucelka =o* |  >Photoshoot 2009<
Ha..tak sme se vrátila z bowlingu...XD Mám tady por vás fotky pro InStyle magazín...tento shoot byl nafocen nazačátku psoince r 2009...;) Dokonalé foteny..;)

taylorweb01~83.jpg