Leden 2009

Much On Demand

30. ledna 2009 v 15:00 | Maucelka =o* |  >Appearances 2009<

Včera, tedy 29. ledna 2009 v den vysvědčení při příležitosti návštěvy Canady, navštívila Tay známou show jménem "Much On Demand" Vypadala tak krásně...očividně si to užívala ;) BTW: Omlouvám se, že jsme dlouho neaktualizoivala ;)

Taylor Swift


LEI Jeans kolekce na Jaro 2009

30. ledna 2009 v 14:46 | Maucelka =o* |  >Photoshoot 2009<
Pamatujete na fotoshoot z roku 2008 pro LEI Jeans? Shoot byl překrásný. Tentokrát, byl nafocen nový shoot a to při příležitosti představění a propagace nové kolekce jeanů pro jaro 2009. Shoot vypadá fajn, ale předešlý se mi líbil víc...


24.1.2009

25. ledna 2009 v 14:08 | Maucelka =o* |  >MySpace blog<
Mám pro vás nový článek z Taylořina oficiálního blogu na stránce MySpace ;)

Sobota 24.1.2009

Když jsem byla v LA má mamča předělala mou koupelnu.

Wow tohle je zřejmě zatím ten nejdelší titulek článku na tomto blogu. Takže zatímco jsem byla v LA moje mamča se rozhodla, že mi přestaví koupelnu. Jak vám asi došlo tak má koupelka vypadá teď úplně jinak. Než jsme odjela do LA měla jsme v uspořádání kouleny vlastní systém, vlasové přípravky byly dohromady se všemi ostatními věcmi na velkém pultu, který v koupelně naštěstí pořád stojí. Většina byla seskupená dohromady ve velmi "organizované" hromadě či systému ;). Systém nebyla špatný, vyhovoval mi (v mezích), ale měl i své mezery, protože jakmile jsem vytáhla nějaký produkt ze středu oné organizované
hromady kosmetiky, ostatní věci,jako jsou lesky na rty, oční stíny, pudr popadaly a já si poté musela najít čas, abych vše uklidila a znovu uspořádala..tohle bylo třeba 2x či 3x za týden. Ale tak přežila jsem to a systém fungoval dál, vyhovoval mi, protože jsem vše měla na jedné hromadě a nemusela jsem vše hledat po celé koupelně. 17% mého života a času systém pracoval úspěšně, bez větších nehod a katastrofálních následků ;) nehodlám si stěžovat, protože kňourání opravdu není vlastnost, kterou bych měla, jenže nemám čas vytvořit nový systém. A tak v koupelně zůstal stejný nepořádek, jako vždy, hromada nasbírané kosmetiky za dobu dvou let. Zatímco jsme si cestovala po "světě" s vědomím, že jsme si koupelnu neuklidila. Pak se náhle vše změnilo! Přijela jsem z LA a celá koupelna byla jako vyměněná. Je zní teď podivuhodné magické místo se spoustou skříněk, háčků a poliček. Je tu dokonce i závěsný kapsář na kartáče na vlasy. Ručníky jsou srovnané v malých skříňkách. Také je tu nový závěs u sprchy. Je tu malé okno na svíčky, které byly vždy náhodně rozmístěny po celé koupelně, a tak navozovali příjemnou rodinnou atmosféru, při které se krásně relaxovalo. Teď je tu malý útulný a dokonalý domov, který si vždy přáli. Celkem nadšená z něčeho nového a pěkného jsme se rozhlédla kolem a hledala plakát Britney Spears, nebyl tu. Hledala sem plakát po místnosti jako splašená, když sem ho nakonec našla v mé ložnici. Docela příjemná změna ale ten plakát v koupelně zobrazoval mou neoblomnou oddanost k Britney Spears XD. Klenoty byly úhledně umístěné do malých klenotnic, klenotnice nezůstaly! Mamka je zřejmě někam "zašila" a klenoty přemístila do velké nevzhledné rádoby klenotnice. Najde se ještě hodně věcích, nasbíraných za ty dva překrásné roky v mé kariéře, které mi budou v koupelně chybět. Nejneskutečnější nález byly moje brýle, ležely přímo naproti mně a já tomu nemohla uvěřit, tak dlouho jsme je hledala. Před přestavbou koupelny musely být zahrabány někde v kosmetické taštičce a já je nebyla schopná najít. Teď jsou zpět. "Poučení" (?) z tohoto příběhu…..moje maminka je úžasná, jsme jí vděčná za mnoho věcí,které zřejmě nebudu moci ničím odčinit a máme stejného koníčka XD :
Organizovat a zvelebovat věci v našem domě, kdykoliv se nudíme XD

Nemůžu se dočkat, až vám povím o LA a o mé roli v CSI. V podstatě, až budu starší tak si
nemohu pamatovat pouze jediný příběh z mého života, vrátit se zpět a být opět svobodná. A říkat to znovu a znovu a znovu až do chvíle, kdy má vnoučata budou znuděně koulet očima a radši opustí místnost…To je ten příběh… už to vidím " Víte, když sem byla ještě mladá hrála jsem v CSI. Bylo to úžasné..tak úžasné. To je jeden z mnoha příběhů, který chci povídat mým vnoučatům, až budu stará.

Brzy vám řeknu, jak jsem odpočívala. Miluji vás celým svým srdcem.

Lovelovelove
-T-

Taylors MySpace ;)

Leave Bristol Farms 20.1.2009

25. ledna 2009 v 12:58 | Maucelka =o* |  >Candids 2009<

Tay byla 20. ledna spatřena při odchodu z Bristol Farms, kde po sebe i pro kamarádku koupila pití ;) Pak nasedla do auta a odjela pryč ;) ¨Tay to slušelo ;)


Shopping with mom in LA 19.1.2009

23. ledna 2009 v 17:41 | Maucelka =o* |  >Candids 2009<
19. ledna byla Tay načapána po boku své maminky v Los Angeles. Tay a její mamča nakupovaly základní potraviny a fotografové nám je pěkně vyblejskli ;) Tay vypadal krásně...líbí s emi kabelka ;) Maminka byla oblečená v elegantní černé barvě ;)


Hoffman Estapes 15.2.2007

19. ledna 2009 v 21:16 | Maucelka =o* |  >George Straight Tour<
Tay hostovala na několika koncertech na tour známého country "dědy" George Straighta....Konala se v roce 2007...Mám tady pro vás foteny ze show v Hoffman Estapes ze dne 15.2. ;)

Perry Hagopian 2007

19. ledna 2009 v 20:15 | Maucelka =o* |  >Photoshoot 2007<
Ořináším vám shoot z roku 2007.Je to zatím ten nejdokonalejší shoot s tay, jaký jsme viděla. Autorem oného shootu je PERRY HAGOPIAN.


Saturday Night Live 2009 shoot

19. ledna 2009 v 19:50 | Maucelka =o* |  >Photoshoot 2009<
Přináším vám nový photoshoot z roku 2009. Tento shoot byl nafocen, když Tay navštívila známou show jménem Saturday Night Live. První dvě fotky jsou překrásné ;) Bohužel jsou zatím zveřejněné jen tři fotky.I´m in SONB =o*

19. ledna 2009 v 17:54 | Maucelka =o* |  >Novinky na blogu<
Tak sem se přihlásila do SONB XD Já nevím myslím, že na to, že je blog na světě teprve chvíli se docela rozjel ;) a tak sem neváhala a přihlásila se ;) Chtěla bych vás moc poprosit o hlásek a sice TADY =o* ;) Budu vám vděčná ;)

With love your Maucelka =o*

US Weekly!

19. ledna 2009 v 16:14 | Maucelka =o* |  >In magazines<
Tay se objevila v lednovém vydání časopisu US Weekly. Fotka, kterou vidíte, je údajně fotka z nového videoklipu k písni White horse. Tay je na fotce po boku Stephena Colletiho, kterého si všimla v seriálu One Three Hill, kde Stephen hraje. Tay řekla toto : "Poprvé jsme ho viděla v One Three Hill a pomyslela jsem si..O bože on je překrásný" Tay a Stephen na fotce vypadají překrásně! Doufám, že se brzy objeví nové fotky.


Filming CSI 15.1.2009

19. ledna 2009 v 16:02 | Maucelka =o* |  >Candids 2009<

Přínáším vám fotky v HQ ze dne 15.ledna 2009, kdy fotografové Tay načapali při natáčení CSI. Já nevím nevyznám se v tom...dle minulých fotek jsme usoudila, že bude Tay zavražděna...teď má opět blond vlasy a je živá...Nevím, ale ráda si počkám, až se epizoda bude vysílat.


Tay prý kopíruje Tokio Hotel XD

18. ledna 2009 v 20:23 | Maucelka =o* |  >Mixed videos<
Ouch našla jsem ale opravdu velmi objektivní článek na jendom blogu o německé skupině Tokio Hotel. Článek je o tom, že Tay zkopírovala jendo vystoupení TH. Prý si pečlivě nastudovala choreografii, jak tvrdí zatrvzelá fanynka TH. Prý ani neumí zpívat a v podání Th to bylo lepší a dokonce jsme se dozvěděla, že Tay je trapná, ukvičená slepice. Takže ta madam napsala toto!

Určite si všetci pamätáte na famóznu verziu piesne "Monsoon" z "MTV European Music Awards 2007", ktorá sa zapísala do povedomia ľudí zo showbiznisu rovnako, ako aj do nášho. No a speváčka Taylor Swift chcela pravdepodobne urobiť podobnú dieru do sveta a pre vystúpenie na "ACM Awards 2008" si naštudovala niektoré prvky zo show Tokio Hotel. Pozorne sa pozerajte a všímajte si detaily ;-)


Tokio Hotel - Monsoon (MTV European Music Awards 2007)


¨Taylor Swift - You should've said no (ACM Awards 2008)A Můj názor?? Click na celý článek!


Tay & fans ;)

18. ledna 2009 v 13:10 | Maucelka =o* |  >Osobní fotky<
Přináším další Taylořiné fotky s fanoušky..opravdu těm lidičkám co se s Tay mohli setkat a vyfotit závidím...
Tay & Zoe in tourbus

18. ledna 2009 v 12:57 | Maucelka =o* |  >Osobní fotky<
Přináším vám fotky z Taylořina tour busu, kde ji navštíávila malá slečna jménem Zoe. Holky se asi dobře bavily XD Fotky jsou krásné...
Bublina č.1

18. ledna 2009 v 11:33 | Maucelka =o* |  >Bublina<
Tak sem se vám tak nějak rozhodla udělat na blogu soutěž, která je vám všem asi dobře známá a sice Bublinu ;) Já vím, že už to není nic moc originálního, že je to na většině blogů, ale co. Zajímalo by mě co vymyslíte na tuto fotku ;)

Taylors B-day 13.prosince 2008

17. ledna 2009 v 19:49 | Maucelka =o* |  >Osobní fotky<
Tay oslavila 13. prosince 2008 krásných osmnáct let svého života. Při této příležitosti se konala narozeninová párty, při které se očividně,jak jste mohli vidět TADY, všichni skvěle bavili. Kromě dortu, přání, objímání, hudby a tance k párty patřilo také společné focení. Doufám, že se u fotek budete bavit stejně dobře jako já ;)

AOLs top 100 celebrit.

17. ledna 2009 v 19:17 | Maucelka =o* |  >Novinky<
AOL Sessions,kde Tay nedávno vystupovala vyhlásila žebříček Top 100 celebrit. Tay se v anketě umístila na krásném 17. místě. Na první příčce se umístila jedinečná Hilary Duff, na druhé, pro mě neznámá Amanda Seyfried a třetí příčku obsadila Lauren Conrad. Tay za sebou nechala například Vanessu Hudgens, Keiru Knightley či Mandy Moore. Gratuluji Hilary k vítězství a Tay gratuluji ke krásné 17. příčce.


1. Hilary Duff
2. Amanda Seyfried
3. Lauren Conrad
4. Megan Fox
5. Scarlett Johansson
6. Amanda Bynes
7. Joe Jonas
8. Kristen Stewart
9. Blake Lively
10. Julianne Hough
11. Zac Efron
12. Whitney Port
13. Audrina Patridge
14. Hayden Panettiere
15. Ashley Tisdale
16. Ashlee Simpson
17. Taylor Swift
18. Vanessa Hudgens
19. Keira Knightley
20. Mandy Moore

LA Kings vs. Tampa Bay 12.1.2009

17. ledna 2009 v 18:58 | Maucelka =o* |  >Candids 2009<
Večer 12. ledna se byla Taylor po boku Demi Lovato podívat na hokejovém zápase LA Kings proti Tampě Bay. Obě slečny vypadaly nádherně a měly na sobě hokejový dres LA Kings ;)Natáčení CSI ;)

16. ledna 2009 v 20:46 | Maucelka =o* |  >Candids 2009<
Pamatujete na informaci o tom, že by si Tay měla jako host zahrát v CSI Las Vegas?? Vážně?? Paráda, mám por vás totiž fotky z natáčení ;) Taylor vypadá opravdu úplně jinak...má tmavé hnědé vlasy a jiný sestřih..ne nebojte se, je to jen paruka XD Epizoda CSI by se měla vysílat někdy kolem února či března ;)


Sweet ♥ 18

14. ledna 2009 v 20:37 | Maucelka =o* |  >Osobní fotky<
13.prosince oslavila Taylor krásných osmnáct let svého života. Za 18 let toho stihla mnoho...vydala dvě desky, začala úspěšnou kariéru a stala s ejendou z nejpopulárnějších country zpěvaček ;) Přináším vám set fotek z Taylořiných narozenin. Party byla krásná, sešla se tu její rodina a přátele mno a samozřejmě nesměla chybět Abigale ;)