Prosinec 2008

30.12 - 2.1.2009 I´m not here =o*

29. prosince 2008 v 21:58 | Terri |  >About me<
Ahoojky všici....Tak jedu na chatu!! Bratranec mě k tomu dnes přemluvil.Prej " Ty radši budeš sedět doma na prdeli, čumět na televizi či chodit s holkama ven, místo toho, aby sis užívala sněhu a na Silvestra byla z baráku na chatě!!" Tak nakonec teda jedu;) Musím říct, že s emi ale ze začátku ůůůbec nechtělo XD Ani se nedivim mezi těma dementíkama a na chatě s mím rozmazleným bratránkem, ale budiž, aspoň že na toho Silva budu z baráku XD. Odjíždím zítra a vracím se v pátek, takže od 30. prosince do 2. prosince nečekejte žádné nové články! Myslím, že za ty dva dny sem toho přidala celkem dost a když vám to nebude stačit, tak se omlouvám =o(

Jinak vám přeju nádherného Silvestra a šťastný nový rok 2009. Užívejte si prázdnin a sněhu (pokud u vás nějaký je ;))

With love your Maucelka =o*

Diskografie

29. prosince 2008 v 21:46 | Maucelka =o* |  >Diskografie<

Taylor Swift (24. října 2006)
Tracklist:

1.Tim McGraw
2.Picture to burn
3.Teardrops on my guitar
4.Cold as you
5.The outside
6.Tied together with a smile
7.Stay beautiful
8.Should´ve said no
9. Mary´s song (oh my my my...)
10.Our song
11.I´m only me when I´m with you
12.Invisible
13.Perfectly good heart

Seznam Affilates...<3

29. prosince 2008 v 15:55 | Maucelka =o* |  >My lovely SB<


Roxy -- > www.youngandfree.blog.cz (Hilary Duff, Demi Lovato, Hayden Panetiere, Olsen twins, Charmed, Lindsay Lohan)

Hankyska --> www.hankys.blog.cz (Hilary Duff)

Lucka --> www.hayden-hilary.blog.cz (Hayden Panetiere, Hilary Duff)

Cherry --> www.agreene.blog.cz (Ashley Greene)

WiwushiQ --> www.iheartjustin.blog.cz (Justin Bieber)

WhooPi --> www.dreamscometrue.blog.cz (Everything)

Neytira --> www.filmaceknakousnuti.blog.cz (Avatar & Movies)

Cicibu --> www.vseostmivani.blog.cz (The Twilight Saga)

Monča --> www.i-heart-sel.blog.cz (Selena Gomez)

Brige & Sweete Mole --> www.carrie-taylor.blog.cz (Carrie Undrewood & Taylor Swift)

choclit-pee --> www.vampire-diaries-site.blog.cz (Vampire Diaries)

°°~LaDy_GaGa-BitcH~°° --> www.lady-gaga95.blog.cz (Lady GaGa)

Mata -->> www.twilight-saga-site.blog.cz (Twilight saga)

B. -->>www.icaughtmyself.blog.cz (Twilight saga)

TayLsA -->> www.taylorswift19.blog.cz (Taylor Swift)

Kattie ->> www.taylorlautner-fan.blog.cz (Taylor Lautner)

Lovatodd -->> www.lovatodd.blog.cz (Demi Lovato)

MatQa -->> www.demi-lovato-sweet.blog.cz (Demi Lovato)

 SiSusH* -->> www.ninadobrev-4ever.blog.cz (Nina Dobrev)

vanillQa --> www.dakota-fan.blog.cz (Dakota Fanning)

Rozhovor pro Men's Fitness

29. prosince 2008 v 15:47 | Terri |  >Rozhovory<
Magazín Men's Fitness natočils Taylor rozhovor o jejím singlu White Horse a o seriálu Grey´s Anatomy ;)

Taylor co vás inspirovalo při skládání vašeho prvního singlu, z nového alba Fearless, "Love Story"??

Je to píseň o lásce, která není snadná. Hlavní vecí, kterou jsem se v této písni inspirovala je láska, která mnohdy není snadná, vlastně nikdy není snadná a i když to bolí, vy se musíte vschopit a jít dál.


Slyšeli jsme vaší novou píseň "White horse" , která byla vybrána jaké téma písně k nové sérii seriálu Grey´s Anatomy. Gratuluji.

Děkuji. Nikdy jsme nebyla tak dojatá. Bože to je má píseň...


Nedávno jste řekla, že láska k serálu Grey´s Anatomy byl zatím váš nejdelší "vztah". Jaký musí být váš budoucí přítel, aby byl tento "rekord" překonán??

Měl by být opravdu zábavný, měl by se umět smát trapným situacím, udělat si srandu sám ze sebe. N+kdy jsem hodně vystresovaná, takže mít někoho kdo vám zvedně náladu a vykouzlí úsměv na tváři je úžasné. Vždy jsme chtěla někoho kdo mi bude též dobrým přítelem. Někoho kdo mi rozumí a dokáže pomoci.


L.E.I. Jeans

29. prosince 2008 v 14:45 | Maucelka =o* |  >Photoshoot 2008<
Přináším vám photoshoot nafocený v roce 2008 pro společnost L.E.I. Jeans. Shoot vypadá fajnově ;) Některé fotky mají fakt ránu XD...a nakonec ta nejúžasnější fotka z celýho shootu ;)New boyfriend??

29. prosince 2008 v 14:19 | Maucelka =o* |  >Novinky<
Po internetu, hlavně v Americe koluje zpráva, že si Taylor našla nového přítele. Jmenuje se Cody. Nevímči této informaci věřit či ne. Asi víte, jak dopadly dohady o vztahu Taylor a Joa z populární americké chlapecká skupiny Jonas Brothers. Také jsme s eodzvěděla, že Taylořino album Fearless patří mezi top 50 nejprodávanějších alb roku 2008. Gratuluji ;)


Taylor Swift


Shoot for Vogue

29. prosince 2008 v 14:13 | Maucelka =o* |  >Photoshoot 2008<

Tento shoot byl nafocen v roce 2008 pro časopis Vogue. Nevím, některé fotky te setu jsou zajímavé a krásné, ale většina se mi moc nepáčí...

Taylor in Vogue

AOL Sessions 2008-Shoot ;)

29. prosince 2008 v 13:56 | Maucelka =o* |  >Photoshoot 2008<
K příležitosti Talořiného vystoupení na AOL Sessions byl nafocen nový photoshoot. Autorem setu je Clin Earle. Shoot je úžasnej XD Musím říct, že se Taylor asi vyřádila...;)AOL Sessions 2008

29. prosince 2008 v 13:43 | Maucelka =o* |  >Appearances 2008<
Taylor navštívila 19.prosince studio AOL Sessions, kde předvedla čtyři písně z nového alba "Fearless" a to White horse, Change, Love story a Fearless. Ve studio došlo kromě zpívání také na dosrt k Taylořiným devatenáctým narozeninám, která oslavila 13. prosince ;) BTW: Vypadala skvěle ;)Taylorswiftweb.net

Your Prom

29. prosince 2008 v 13:36 | Maucelka =o* |  >In magazines<


Taylor se objevila na titulní straně amerického magazínu jménem "Your prom" K této příležitosti byl focen nový shoot, který se doufám brzy objeví. Scany z magazínu najdetev článku ;) BTW: Taylor vypadá famozně ;)

"2009 Grammy Nominations Ceremony "

29. prosince 2008 v 13:18 | Maucelka =o* |  >Photoshoot 2008<
Taylor byla třetího prosince pozvána na nominační večer na cenu Grammy pro rok 2009. Tato populární americká hudební cena se udílí každý rok a byl jí třeba oceněn Justin Timberlake a mnoho dalších umělců. Taylor na galavečeru zazpívala a také četla nominace. Slušelo jí to ;)

Taylor Swift

Taylor SwiftBeautiful eyes

29. prosince 2008 v 10:59 | Maucelka =o* |  >Videoklipy<
Beautiful Eyes...Skvělý klip...POřízený z Taylořiné narozeninové oslavy, která se konala 13. prosince..Oslava byla velkolepá..Vždyť Tay bylo nádherných 18 let..;)

Video nezle vložit >> Link máte >>

>> Beautiful Eyes <<Change...

29. prosince 2008 v 10:55 | Maucelka =o* |  >Videoklipy<
A konečně skvělá píseň Change, která se stala něčím jako "druhou hymnou" pro americké sportovce...;)

Love story

29. prosince 2008 v 10:51 | Maucelka =o* |  >Videoklipy<
Áááá..teď konečně jedna z mých nejoblíbenějších..neježe klip je dokonalý...ale píseň a text písně..Boože...Jedním slověm Dokonalost..;)

Our song

29. prosince 2008 v 10:45 | Maucelka =o* |  >Videoklipy<
Tááák tu pro vás mám klip k písni Our song.Tay vpadá jako obvykle nádherně..Jen mi přinde nějak kýčovitý jak leží v těch květinách..Všechno se tam tak nějak přebíjí..=o(youtube.com

Picture to burn

29. prosince 2008 v 0:16 | Maucelka =o* |  >Videoklipy<
Hááá...A teď song, který vyvede z míry každého borce..xD Myslím tím Picture to burn...;) Skvělý klip..;)youtube.com

Teardrops on my guitar

29. prosince 2008 v 0:10 | Maucelka =o* |  >Videoklipy<
V pořadí druhý klip Taylor Swift..Teardrops on my guitar..Uznejte samy, že je dokonalý..;) Vznikl v roce 2006...;) Naprosto mě uchvátil ten make-up ;)youtube.com

Tim McGraw

29. prosince 2008 v 0:05 | Maucelka =o* |  >Videoklipy<
Dokonalý klip..;) Písní Tim McGraw odstartovala Taylor swift v roce 2006 svou hvězdnou kariéru..;) A dostartovala jí skutečně skvěle..;) Enjoy..;)youtube.com

"American Music Awards 2008"

28. prosince 2008 v 23:14 | Maucelka =o* |  >Appearances 2008<
Taylor byla 23. prosince pozvána na galavečer předávání cen "American Music Awards". Jak vydíte na fotkách Taylor se dočkala ocenění ;) Gratuluji ;) Musím řícu, že zazářila, vypadala totiž parádně ;)¨BTW: Předávání cen navštívila i populární americká chlapecká kapela Jonas Brothers.


Taylor Swift

Taylor Swift

Taylor Swift

Taylor Swift

celebrity-gossip

Biografie

28. prosince 2008 v 23:02 | Maucelka =o* |  >Životopis<
Taylor Alison Swift

Taylor Swift, celým jménem Taylor Alison Swift se narodila 13. Prosince 1989 ve městě Wyomissing v Pensylvánii. Má mladšího bratra Austina. K hudbě chovala lásku již od útlého dětství jejímy favority byly hlavně Petsy Cline a Dolly Parton. S rodiči žila na farmě, kde se pěstovaly vánoční stromky. Na škole se věnovala poezii a vyhrála literární soutěž se svou dvou stránkovou básní "Monster in my closet". Od deseti let veřejně vystupovala na akcích konajících se v jejím okolí, jako např. karaoke, oslavy a začala také psát své první písně. Jedno léto se věnovala i psaní novely, která však nebyla nikdy publikována. Byla členkou dětské komediální skupiny TheatreKids Live!, kde se projevil její talent.
K hudbě jí přivedla mimo jiné i její babička, operní pěvkyně a její vzor, zpěvačka LeAnn Rimes. Na rozdíl od LeAnn Rimes, Taylor Swift se nakonec zamilovala do country. V pozdějším věku se staly jejími dalšími vzory zpěvačky Patsy Cline, Dolly Parton, Dixie Chicks a Shania Twain.
V jedenácti letech podnikla první cestu do Nashvillu v naději, že zde bude moci získat smlouvu s nahrávací společností. Navštívila oblast zvanou Music Row - zde sídlí stovky společností, které se zabývají investicemi do country a gospel hudby. Čelila však negativnímu ohlasu nejen od nahrávacích společností, ale také od svých vrstevníků. Po návratu do Pennsylvanie jí bylo nabídnuta spolupráce na tenisovém turnaji U.S. Open. Její prezentace národní hymny si získala mnoho pozornosti.
Ve dvanácti letech se začala učit na dvanácti strunnou kytaru. Začala navštěvovat Nashville a spolupracovala zde s tamějšími textaři. Ve čtrnácti letech se její rodina přestěhovala na předměstí Nashvillu. O rok později Taylor odmítla smlouvu s nahrávací společností RCA Records, protože jí nepovolila zpívat její vlastní autorské písně. V roce 2005 si jejího talentu všiml Scott Borchetta, díky kterému podepsala smlouvu s nově vzniklou společností Big Machine Records. 24.října 2006 vydala své debutové album "Taylor swift" se svbými autorskými písněmi. Rázem se z nevýrazne, ale velmi talentované slečny z jednoho malého městečka stala osba, kterou obdivovaly miliony lidí na celém světě. O dva roky později, po úmorné práci a psaní vydává svě druhé album Fearless. Fearless vyšlo 11.listopadu 2008. Stalo se dvakrát paltinovým a dlouho vedlo žebříčky všemožných prodejních hitparád. Mezi její největší hit patří píseň Love Story, se kterou oslnila nejen Ameriku ale i celou Evropu.